Adidas Mundial

Якісне взуття в спорті дуже важливе. Так казали мені друзі і партнери по команді. Я відкрив для себе міні футбол коли мені було 24 роки. До цього в мене була перерва 5 років, коли я не грав. Я заново відчув драйв цієї гри, ці нестримні емоції до перемоги, голів, відчуття свободи від всіх буденних проблем. Футбол для мене ….на англійській мові гарно описати одним словом Passion. Я грав в звичайних кедах з базару, які, як ви розумієте швидко рвалися. Чесно кажучи на їх зовнішній вигляд і зручність я не зважав. Але перше зауваження я отримав від свого друга.
Він сказав «Ти чого економиш на взутті, так не можна» Я задумався, але витрачати від 50 до 100$ не було бажання. І суть навіть не в самих грошах, я просто не розумів, що дасть мені це взуття. Швидкість? Точність? Можливо навички якісь отримаю? В моєму розумінні всесвіту ні.
Я розказував про це дружині. Вона сказала, що я не правий, не треба економити. Так, як я не приймав ініціативи придбати собі нове футбольне взуття, цю ініціативу зробили інші.
В мене було День Народження і дружина подарувала мені не подарунок, як зазвичай, а гроші. Рівно 100$. І попросила купити собі якісні футбольні кеди для гри на штучній траві, тобто «сороконіжки».
Я поїхав в магазин і коли я зайшов і почав міряти Nike, New Balance, Joma я знав, що це класні бренди. Але чомусь все, що я міряв було не зручне для мене. Я мав високий підйом ноги. Я переміряв близько 20 пар. Це зайняло в мене близько години. Я вже набрид продавцям і вони не знали, що зі мною робити, так як все, що я міряв, мені не підходило. І вони кажуть добре, є ще 1 варіант, але вони дуже дорогі. Я запитав скільки? Вони відповіли- рівно 100$. Я посміхнувся і кажу несіть) І вони приносять їх. Це були – Adidas Mundial. Потім коли, я їх одів і відчув «одобрітельний» погляд своїх друзів, я зайшов в інтернет і прочитав.
«Copa Mundial» були розроблені для іспанського чемпіонату світу з футболу в 1979 році. Пройшовши зовсім незначні зміни з того часу, Copa виробляється в Шейнфельде, поблизу Франкфурта в Німеччині. Вони робляться з шкіри кенгуру. Додаткові шкіряні опори забезпечуються для п’ятки, які призначені для підвищення міцності та стійкості. Це взуття використовували такі визначні футболісти, як:
— Зінедін Зідан,
— Дієго Марадона,
— Франц Бекенбауер,
— Ярі Літманен,
— Мішель Платіні,
— Паоло Россі,
— Олівер Кан,
— Герд Мюллер.
Саме вони є останньою розробкою легендарного засновника фірми Adidas Аді Даслера, якою він займався аж до своєї смерті.
З тих пір як вони з’явилися на світ, було продано більше 10 мільйонів пар, що зробило їх найбільш продаваними бутсами в історії футболу. І в наш час вони впевнено займають позиції лідера в сучасному футболі.
Сьогодні Adidas Copa Mundial, це високотехнологічне взуття з шкіри кенгуру, яке дуже цінується в футбольній сфері завдяки своїй м’якості і міцності, а нові системи пошиву роблять гру більш комфортною. Шипи дають значну перевагу в будь-яких погодніх умовах і на самих поганих футбольних полях.
З моменту розробки в 1979 році ці бутси зазнали ряду змін, хоча підошва з поліуритану Adipan і шкіра кенгуру з обробкою по технології AdiCalf змінам не піддалися.
Остання зміна з легендарними бутсами відбулася в 2007 році (adidas Сopa Mundial 25th Anniversary). Було розроблено красиву синю коробку, хоча не була значно змінена верхня частина дизайну, зі сторони була знята кожана накладка, в додаток була випущена спеціальна серія сувенірів. Це було приготовано до 25 річниці від моменту офіційного виходу в світ моделі Сopa Mundial.
І останній не найкращий факт, але він має місце в історії, футболки Adidas Copa Mundial теж залишаються пріоритетним вибором футбольних арбітрів.
Так само для фанатів класики німецький бренд до сих пір випускає дуже зручну модель футбольних «сороконіжок» Adidas Mundial Team AST.
Які я саме і придбав. Сказати, що не змінилася моя швидкість, розгін, управління м’ячем, точність пасу і удару, це нічого не сказати. Це найкраще моє придбання для моєї улюбленої гри.
Взуття adidas Mundial — жива легенда футболу!

Футбол

Добавить комментарий